Nahrávam Udalosti
Táto udalosť sa už uskutočnila

SFYA znie foneticky ako „sphere“ a znamená „Simply For Your Attention“. Duo zvyčajne nasleduje minimalistickú základnú myšlienku. Jemné a tiché spustenie ich piesní. Vedúcim vokálom je ponechaných veľa priestoru. Vzorky, slučky, účinky sú veľkoryso používané. Hranice akustických a elektronických zvukov sú rozmazané. Počiatočná hudobná jemnosť sa rozvíja v hustý zvukový zážitok.
Speváčka Su Rehrl a multi-inštrumentalista Marc Bruckner vytvárajú žánrový oblúk, ktorý siaha od popu až po speváka-skladateľa k filmovej hudbe. Vzhľad dvoch ľudí na pódiu je klamný, pretože SFYA znie veľkolepejšie, ako by ste očakávali od dua.

Ohlasy tlače:

Alpská republika bude pre SFYA určite príliš malá svojou hudbou, pretože duo má potenciál pre väčšie veci. (Erich Schacherl, TIPS Waidhofen / Thaya)

Album, ktorý prichádza jemne, naozaj vie, ako sa dotýkať a sústreďuje sa len na hudbu vo forme silných a veľmi atmosférických piesní, práve taká je napríklad „The In The Tides“ (Preiser Records), prvé dielo Viedenského dua SFYA.
(Michael Ternai, MICA Rakúsko)

Ďalšie vystúpenie: 

30.05.2019 – 19:00 – Klub Pod Lampou – https://www.tyzden.sk/klubpodlampou/

 

Účinkujúci
Su Rehrl spev, Loops
Marc Bruckner klavír/syntetizátor, gitara, ústna harmonika, Loops