Nahrávam Udalosti
Táto udalosť sa už uskutočnila

Hudobná všestrannosť, skvelý hlas, vynikajúci výkon spojený s neuveriteľným prejavom na scéne, ako aj neklamná sila okamihu.  To sú charakteristické znaky džezovej speváčky Lori A. Williams z Washingtonu D.C. v USA.

Lorin jedinečný hlas začaruje publikum do iného sveta a chytá za srdcia jej poslucháčov. Pracuje dokonale s mnohými fazetami džezu a aj preto sa pokladá za jednu z najvyhľadávanejších hlasov vo svojej krajine. Kvalitu džezovej a gospelovej speváčky, rovnako ako herečky a speváčky dokázala až na jar 2015 v muzikáli „Bessie’s Blues, ktorý bol v USA obzvlášť úspešný.

Lori A. Williams rozpína spolu s ďalšími špičkovými hudobníkmi v skupine veľký oblúk od tradície cez modernu až po džez. Podporuje ju v tom vynikajúci saxofonista Bernhard Wiesinger a jeden z vedúcich európskych džezových gitaristov Christian Havel. Erwin Schmidt, profesor na džezovej univerzite v Grazi (KUG) a vo Viedni (ipop), ktorý hrá na organe Hammond B3 a Michael Keul z Mníchova hrajúci na bicích, tvoria vynikajúcu rytmickú chrbticu kapely. Päť vynikajúcich hudobníkov vás prevedie vzrušujúcou hudobnou cestou cez pozoruhodný svet džezu.

Lori Williams (USA) – spev, Bernhard Wiesinger (AT) – saxofón, Christian Havel (AT) – gitara, Erwin Schmidt (AT) – organ Hammond B3, Michael Keul (DE) – bicie